numer ogłoszenia 7/2016

Programista R&D – zaawansowana analiza obrazu – rozwój oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa oraz zdalna praca
Region: podlaskie

Opis stanowiska:

Szukamy osoby zainteresowanej programowaniem i rozwijaniem metod i narzędzi do zaawansowanej analizy obrazu, z myślą o długofalowej współpracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała także możliwość normalnego rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • znaczące doświadczenie programistyczne,
  • umiejętność abstrahowania i przedstawiania bardziej złożonych koncepcji mniej doświadczonym programistom.
  • praktyczna znajomość co najmniej jednego z narzędzi do uczenia maszynowego
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość podjęcia pracy na etat, preferowany cały etat
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie umożliwiającym komunikację oraz czytanie i tworzenie dokumentacji
  • znajomość systemu kontroli wersji i umiejętność korzystania z niego
  • mile widziana znajomość technik i algorytmów zaawansowanego przetwarzania obrazu w szczególności dotyczących analizy konturów, pomiarów 1D, geometrii 2D, dopasowania kształtów, wyszukiwania wzorców, funkcji OCR, kontrola jakości z obrazu, detekcji i rozpoznawania wybranych obiektów z obrazów oraz z wideo,  itp.
  • mile widziane doświadczenie w wykorzystaniu bibliotek open-source implementujących algorytmy przetwarzania obrazu
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane

Oferujemy:

  • Pracę w małych zespołach i kameralnej atmosferze.
  • Szansę na rozwój kariery zawodowej, prowadzenie badań naukowych.
  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

W zgłoszeniu proszę załączyć:

  • życiorys
  • oczekiwania finansowe.

Zapraszamy do składania aplikacji poprzez pocztę elektroniczną na adres rekrutacja@sskrail.pl podając w tytule maila numer ogłoszenia 7/2016

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.